18 Oct

Otra Puse prezentē “Dejo ar lietu” videoversiju

Pagājušā nedēļā, 15.oktobrī grupa Otra Puse restorānā Barons prezentēja sava jaunākā singla „Dejo ar lietu” pirmatskaņojumu, kā arī tā videoversiju.
Ivars Makstnieks, komponējot „Dejo ar lietu”, iecerējis to kā ritmisku deju gabalu ar drum&bass elementiem, savu roku dziesmas apstrādē pielicis arī Latvijā pazīstams Dj Raivis, kurš ir arī vairāku Otras Puses dziesmu remiksu autors. Lai arī dziesmas ritms ir diezgan atšķirīgs no grupas „Otra Puse” ierastā stila, cerams, jauniešiem patiks pie tās dejot.
„Nebeidzamās jūtu lietavās, klejojot starp šaubu namiem, savu domu atspīdumiem peļķēs – es tevi mierinu ar šo dziesmu un palīdzu atrauties no pelēkās ikdienas, pārvēršot pelēko līņātāju par Tavu draugu un prieka nesēju dejā, kura iesākās tanī dienā, kad mēs no jauna iepazināmies. Dejo ar Lietu, kurš patiesībā esmu Es”, tā par dziesmas teksta nozīmi saka tā autors Ivars Kurpnieks.
Sadarbībā ar Wolfstudio.lv un Gee Team Production, paveikts aktīvs darbs arī pie dziesmas videoversijas radīšanas. Materiāls tika filmēts Mangaļsalā divās dienās, sākotnēji iefilmējot deju soļus dejotāju kolektīva Pro X izpildījumā. Citā dienā agrā rītausmā tika uzņemta otrā daļa, kurā piedalījās grupas mūziķi Normunds Pauniņš, Ivars Makstnieks, Arnolds Kārklis un Rihards Zaļupe.
Dziesmu noklausīties un lejupielādēt var mūzikas portālā http://doremi.lv/Music/performer/106182
„Dejo ar lietu” video materiāls apskatāms šeit:

“Dejo ar lietu” jau ir iekļauta SEB muzikālās bankas (muzikalabanka.lv) un ar Mikrofona aptaujas (mikrofonaaptauja.lv) balsošanas topos!

2 komentāri par “Otra Puse prezentē “Dejo ar lietu” videoversiju”

 1. 1
  Baiba saka:

  Man prieks par jums,superīgs video pirmo reizi skatoties skudriņas pārskrēja.Tādā veida turpiniet,lai ari citiem skrien skudriņas.
  Mīlu jūs Mana “Otra puse”

 2. 2
  Mareks saka:

  Patīkami, pat pārsteidzoši labi skan šī jaunā dziesma. Nakts vai Rīts bija līdz šīm labākā Otra Puse dziesma, bet šī ir gandrīz tik pat teicama. Paldies Jums!

Ieraksti komentāru

© 2015 Otra Puse

Designed by That's Profound -- Made free by Spongy Web Directory and Computer RAM / Memory