03 Oct

Grupa Otra Puse prezentē nākamo singlu „Dejo ar lietu”

15.oktobrī grupa Otra Puse sniegs pirmo un vienīgo rudens sesijas akustisko koncertu restorānā Barons un prezentēs jaunā singla „ Dejo ar lietu” pirmatskaņojumu un videoversiju!
Ivars Makstnieks, komponējot „Dejo ar lietu”, iecerējis to kā ritmisku deju gabalu ar drum&bass elementiem, savu roku dziesmas apstrādē pielicis arī Latvijā pazīstams Dj Raivis, kurš ir arī vairāku Otras Puses dziesmu remiksu autors.

„Nebeidzamās jūtu lietavās, klejojot starp šaubu namiem, savu domu atspīdumiem peļķēs – es tevi mierinu ar šo dziesmu un palīdzu atrauties no pelēkās ikdienas, pārvēršot pelēko līņātāju par Tavu draugu un prieka nesēju dejā, kura iesākās tanī dienā, kad mēs no jauna iepazināmies . Dejo ar Lietu, kurš patiesībā esmu Es”, tā par dziesmas teksta nozīmi saka tā autors Ivars Kurpnieks.
Dziesmu noklausīties un lejupielādēt var mūzikas portālā http://doremi.lv/Music/performer/106182
Šobrīd, sadarbībā ar Wolfstudio.lv un Gee Team Production, norit aktīvs darbs arī pie dziesmas videoversijas radīšanas. Materiāls tika filmēts divās dienās, sākotnēji iefilmējot deju soļus dejotāju kolektīva Pro X izpildījumā. Citā dienā agrā rītausmā tika uzņemta otrā daļa, kurā piedalījās grupas mūziķi Normunds Pauniņš, Ivars Makstnieks, Arnolds Kārklis un Rihards Zaļupe.
Neliels ieskats „Dejo ar lietu” video materiālā: http://www.youtube.com/watch?v=SO-nW6dhfzM
Singla „Dejo ar lietu” dzīvā izpildījuma un video klipa prezentācija gaidāma 15.oktobrī restorānā Barons (Kr.Barona 108, Rīga), grupas tradicionālā akustiskā koncerta ietvaros. Biļetes www.bilesuserviss.lv un uz vietas 7 Ls.
Koncerts jau tradicionāli norit romantiskā gaisotnē pie galdiņiem, tādējādi radot īpašu auru un arī iespēju vairāk iedziļināties dziesmu lirikas nozīmē. Tā kā galdiņu un vietu skaits ir ierobežots, nepieciešama iepriekšēja vietu rezervācija 67298462.

Ieraksti komentāru

© 2015 Otra Puse

Designed by That's Profound -- Made free by Spongy Web Directory and Computer RAM / Memory